Кількість
|
Вартість
|
||
|
Опис двостороннього алмазного точильного каменю Diafold ® DMT (FWEF)
Характеристика:
Зернистість: 1 сторона 3мкм /8000меш 2 сторона 9мкм /1200меш
Розміри каменю: 110мм x 22мм 6мм
Довжина у відкритому стані: 241мм
Довжина в закритому стані: 127мм
Опис:
На дачі або в поході (та й просто під час відпочинку на природі) виникає необхідність заточити ніж, сокиру або садовий інструмент. А брати з собою стаціонарний точильний камінь, до якого Ви так звикли, не особливо зручно (через його великого розміру). У такому випадку на допомогу прийде складна Алмазна точилка з серії Diafold® від американської компанії DMT (Diamond Machining Technology).
Особливості моделі:
Складна двостороння Алмазна точилка DMT Diafold® - основа з пластику, розміром 110мм х 22мм х 6мм, на якій закріплені дві тонкі перфоровані металеві пластини з обложеними алмазами різної зернистості. Пластикова основа виконана двоколірною, щоб користувачам було легше орієнтуватися в зернистості точила. За прийнятою в DMT класифікації, одна сторона Точила має зернистість extra-fine (розмір зерна 9 мікрон, 1200 меш) і характеризується основою зеленого кольору, а друга сторона має зернистість fine (розмір зерна 25 мікрон, 600 меш) і тут пластик забарвлений в червоний колір. Пластикове руків'я за своєю будовою аналогічне популярним ножам-метеликам (балісонг), воно складається з двох половинок, які під час повороту на 180° приховують точильний камінь.
Основне призначення точила Diafold® - заточка, шліфування та полірування леза після заточування більш грубими точильними каменями і доведення ріжучої кромки до бритвеної гостроти.
Перевагами алмазних точилок Diafold® є:
- невеликі габарити в складеному стані і мала маса, що дозволяє їх брати в дорогу;
- універсальність (замість двох точилок можна взяти одну двосторонню);
- вони з часом не зношуються і не вимагають відновлення площини;
- вони знімають метал з Леза ефективніше і швидше, ніж природні камені.
Наявність зручної рукоятки у точилок серії Diafold® дозволяє заточувати і правити ножі як у висячому положенні, так і поклавши точильний камінь на підставу, наприклад, на стіл.
Технологія заточування:
Щоб зробити полірування леза після роботи з більш грубими брусками, маємо на краї столу точильний камінь Diafold®. Щоб не пошкодити стіл і не зіпсувати точильний камінь, під нього краще підкласти прокладку зі шкіри або гуми (або використовувати фірмовий аксесуар DMT). Далі, встановлюємо лезо ножа на точильний камінь під необхідним кутом (з урахуванням того, що ножі мають зазвичай кут заточування 40°, значить, між лезом і точильним каменем повинен бути кут приблизно 20°), і ведемо лезо ріжучої кромкою вперед. Важливо, щоб напрямок руху леза по точильному каменю в місці зіткнення було завжди перпендикулярно ріжучої кромці. Відшліфувавши одну сторону леза, переходимо до іншої, дотримуючись перераховані вище правила. Після заточування леза перевертаємо точильний камінь, і поліруємо ріжучу кромку на поверхні extra–fine.