Кількість
|
Вартість
|
||
|
Опис алмазної Точила Mini-Sharp® (F70C):
Характеристика:
Зернистість: 45мкм /325мех
Розміри каменю: 68мм х 24мм х 5мм
Довжина в розкритому стані: 140мм
Опис:
У людей, які ведуть активний спосіб життя (постійно їздять на риболовлю, полювання або просто відпочивають на природі), досить часто виникає необхідність заточити або підправити інструмент/ніж. Щоб їм не доводилося носити з собою громіздкі стаціонарні точильні камені, американська компанія DMT (Diamond Machining Technology) пропонує алмазні Точила-брелки серії Mini-Sharp®. Точила цієї серії мають досить компактні розміри і невелику масу, що дозволяє носити їх на ключах у вигляді брелока.
Особливості моделі:
Алмазна точилка-брелок DMT Mini-Sharp® - основа з кольорового пластику розміром 68мм х 24мм х 5мм, на якому закріплена тонка перфорована металева пластина з обложеними алмазами різної зернистості. Точильний камінь поміщений в пластиковий корпус з кільцем для ключів, який після висунення бруска перетворюється в зручну ручку. Пластикова основа і захисний корпус пофарбовані в синій колір, що за класифікацією компанії DMT демонструє: точильний камінь має зернистість coarse (розмір зерна 45 мікрон, 325 меш). Основне призначення - правка інструменту, рибальських гачків і відновлення правильного ріжучого клина давно не точених і які затупилися через необережне застосування невеликих ножів в польових умовах.
Перевагами алмазних точилок Mini-Sharp® є:
- невеликі габарити в складеному стані і мала маса, що дозволяє їх брати з дорогу;
- вони з часом не зношуються і не вимагають відновлення площини;
- вони знімають метал з Леза ефективніше і швидше, ніж природні камені.
Наявність зручної рукоятки у точилок серії Mini-Sharp® дозволяє заточувати і правити ножі як у висячому положенні, так і поклавши точильний камінь на підставу, наприклад, на стіл.
Технологія заточування:
Щоб відновити правильний ріжучий клин на лезі ножа, маємо на краї столу точильний камінь Mini-Sharp®. Встановлюємо лезо ножа на точильний камінь під необхідним кутом (як правило, ножі мають кут заточування 40°, значить, між лезом і точильним каменем повинен бути кут приблизно 20°), і ведемо лезо ріжучої кромкою вперед. Важливо, щоб напрямок руху леза по точильному каменю в місці зіткнення було завжди перпендикулярно ріжучої кромці. При роботі з алмазним точильним каменем з великою зернистістю не слід сильно притискати лезо до поверхні, інакше з'являться глибокі подряпини, які згодом буде складно видалити. Виправивши одну сторону ріжучої кромки, переходимо до іншої, дотримуючись перераховані вище правила. Після того, як на грубозернистому точильному камені відновлений правильний ріжучий клин, лезо слід відшліфувати на дрібнозернистих брусках (fine, розмір зерна 25 мікрон, 600 меш).